fbpx

ZAKOŃCZENIE WAKACJI W BUDAPESZCIE – 28 – 30 SIERPNIA 2020

280 zł + 100 euro

Kategoria:

Budapeszt i Eger (Węgry) –

zakończenie wakacji !!!

 

Termin: 28 – 30 sierpnia 2020

 

Cena: 280 PLN + 100 euro


Dzień 1  Godz. 5.00 – odjazd z parkingu przy ul. Partyzantów w Zamościu (przy PZU). Rzeszów Dworzec PKP ok. godz. 7.00, Dukla ok. godz. 8.30. Przekroczenie granicy polsko-słowackiej w Barwinku (wymiana waluty na granicy). W godzinach popołudniowych przyjazd do Budapesztu. Spotkanie z przewodnikiem, przejazd przez część Starej Budy, Wzgórze Gellerta – piękna panorama miasta (przy odpowiedniej pogodzie), spacer pod Pomnik Wolności i ewentualnie zejście ze wzgórza do Kościoła Skalnego, gdzie będzie Msza św. Przejazd na stronę Peszteńską, spacer po słynnym deptaku Váci, czas wolny na zakup pamiątek itp. Wieczorny rejs statkiem z obiadokolacją serwowaną w formie bufetu – podziwianie najpiękniejszych budapesztańskich podświetlonych zabytków Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 2 Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem ok. godz. 9.00 na Placu Bohaterów. Zwiedzanie Placu i okolic, potem przejazd Al. Andrássy pod Parlament, następnie spacer do Bazyliki św. Stefana. Zwiedzanie bazyliki i Msza św. Po mszy, przejazd jednym z mostów na stronę Budańską, zwiedzanie Wzgórza Zamkowego – Baszta Rybacka i Kościół Macieja z zewnątrz. Przerwa na kawę lub herbatę i ewentualne zakupy marcepanowych pamiątek w Muzeum Marcepana. Dalsze zwiedzanie starówki Budańskiej. Obiadokolacja w formie „wieczoru węgierskiego” w lokalnej restauracji z regionalnymi potrawami, muzyką na żywo oraz pokazem tańców węgierskich. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 3 Śniadanie w hotelu. Msza św. Wyjazd w drogę powrotną z przerwą na zwiedzanie Egeru i zakupy. Powrót do Zamościa ok godz. 22.00.

 

 Cena zawiera podatek VAT i składkę na TFG.

 

 Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Wyjazd o charakterze pielgrzymkowym. Oferta ma charakter komercyjny.

 

Cena zawiera: transport autokarem klasy LUX, ubezpieczenie, dwa noclegi (pokoje 2/3os. z łazienkami), obiadokolację w hotelu oraz 2 śniadania.

Cena nie zawiera: opłaty za parkingi, przewodników, biletów wstępu i rejsu statkiem – 30 euro.

Zapisy przy wpłacie zaliczki 180 zł

 

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Biurze w Zamościu ul. Gminna 43

poniedziałek, wtorek, czwartek w godz. od 10 do 16

 

oraz pod nr tel.: 722 155 510 lub 601 149 267

 

Niniejszy program jest autorski i jest własnością intelektualną Biura Turystyczno-Pielgrzymkowego ICHTIS. W celu jego wykorzystania należy się skontaktować z Biurem Turystyczno-Pielgrzymkowym ICHTIS: pielgrzymki.zamosc@wp.pl