fbpx

WŁOCHY Padwa Rzym Watykan Neapol Pompeje 26.06 – 04.07.2022 Już tylko 6 WOLNYCH MIEJSC!!!

2550 PLN

PADWA – RZYM – WATYKAN – NEAPOL

26.06-04.07.2022

Cena 2550 zł

(mamy jeszcze 6 wolnych miejsc)


I DZIEŃ: Wyjazd o godz. 01.00 w kierunku Włoch, przejazd przez Czechy, Austrię. Przyjazd do hotelu w okolicach Padwy na nocleg.

II DZIEŃ: Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Padwy. Wizyta w bazylice św. Antoniego, następnie spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Przejazd do Hotelu Scacciapensieri w Nettuno Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ: Śniadanie i całodzienny odpoczynek nad morzem, obiadokolacja i nocleg. Od III do VI dnia włącznie istnieje możliwość pozostawania w hotelu i całodziennego wypoczynku nad morzem.

IV DZIEŃ: Śniadanie przejazd do Watykanu i zwiedzanie bez wejść płatnych– Plac i Bazylika Św. Piotra, grób Papieża św. Jana Pawła II, uczestnictwo w środowej audiencji papieskiej. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, odpoczynek nad morzem, obiadokolacja i nocleg.

V DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd w kierunku Neapolu, przejazd panoramiczny ulicami miasta, następnie dojazd do Pompei – zwiedzanie terenu wykopalisk antycznego miasta. Przejazd na Wezewiusz, jedyny czynny wulkan Europy kontynentalnej, ok. 30-minutowy spacer do tarasu widokowego przy kraterze. Powrót do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

VI DZIEŃ: Śniadanie i całodzienny odpoczynek nad morzem, obiadokolacja i nocleg.

VII DZIEŃ: Śniadanie, przejazd do Rzymu i zwiedzanie „Wiecznego Miasta” bez wejść płatnych: Zamek św. Anioła, Piazza Navona, Panteon, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki, Forum Romanum i Koloseum, Bazylika św. Pawła za Murami. Przejazd do hotelu w okolicy Asyżu, obiadokolacja, nocleg.

VIII DZIEŃ: Śniadanie i przejazd do Asyżu miejsca narodzin św. Franciszka i św. Klary. Bazylika Matki Bożej Anielskiej – kolebka zakonu franciszkańskiego – z „Porcjunkulą” – domkiem, w którym umarł św. Franciszek i bazylika nosząca jego imię, wzniesiona nad jego grobem. Przejazd do hotelu w okolicy Wenecji na obiadokolacje i nocleg.

IX DZIEŃ – Śniadanie wyjazd w drogę powrotną do Polski.

 

Dopłata do pokoju jednoosobowego 120 euro/os .

 

Cena obejmuje :

  • transport autokarem (klimatyzacja, DVD , 
  • 8 x noclegi we Włoszech w pokojach 2/3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym ,
  • wyżywienie w/g programu ,
  • ubezpieczenie – (NWW -4000 euro , KL 10 000 Euro )
  • opiekę pilota -przewodnika na całej trasie wycieczki ,
  • opłaty parkingowe .

Cena nie zawiera : 

  • napoi do obiadokolacji
  • ewentualnych biletów wstępu : Pompeje 16 euro, Wezuwiusz – 10 euro
  • w Rzymie grupa korzysta z metra – 20 euro /os
  • wzmocnione śniadanie – 15 euro/os.

 

Program jest ramowy, kolejność zwiedzania ustala przewodnik.

 

Zapisy przy wpłacie zaliczki 700 PLN