fbpx

Weekend we Lwowie z wizytą w Operze – 22 – 23 sierpnia 2020

350 zł

Kategoria:

 

Pielgrzymka do Lwowa i Żółkwi

 

Termin: 22 – 23 sierpnia 2020

 

Cena: 350 zł

/ na pielgrzymkę potrzebny jest paszport /


Dzień 1 sobota 22 sierpnia 2020 Wyjazd z Zamościa o godz. 4.00 (parking przy ul. Partyzantów – dawne PZU). Przekroczenie granicy Polsko-Ukraińskiej. Przejazd do LWOWA. Zwiedzanie: Starego Miasta, Katedry Łacińskiej (Msza Święta) oraz budynku Opery Lwowskiej. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem weźmiemy udział w jednym z przedstawień w Operze. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2 niedziela 23 sierpnia 2020 Śniadanie. Dalsze zwiedzanie LWOWA. W programie: Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt Lwowskich, Stary Rynek, Plac Mickiewicza, Apteka-Muzeum, Kościół Dominikanów, Kaplica Boimów, Katedra Ormiańska, panorama miasta. W trakcie zwiedzania, czas wolny na zakupy. Przejazd do Żółkwi. Zwiedzanie kolegiaty oraz Msza Święta. Obiad w jednej z miejscowych restauracji. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do Zamościa w późnych godzinach wieczornych.

 

Cena zawiera: transport autokarem klasy lux (barek, video, wc), zakwaterowanie: 1 nocleg, wyżywienie: 1 śniadanie, 1 kolację i 1 obiad, ubezpieczenie, opiekę pilota i kapłana na całej trasie, opłaty drogowe, opłaty za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodników lokalnych oraz opłaty za system słuchawkowy tour guide, bilet do Opery. 

 

 Cena zawiera podatek VAT i składkę na TFG.

 

Zapisy przy wpłacie zaliczki 50 zł

 

Wyjazd o charakterze pielgrzymkowym. Oferta ma charakter komercyjny.

Program jest ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Biurze w Zamościu ul. Gminna 43

poniedziałek, wtorek, czwartek w godz. od 10 do 16

 

oraz pod nr tel.: 722 155 510 lub 601 149 267

 

Niniejszy program jest autorski i jest własnością intelektualną Biura Turystyczno-Pielgrzymkowego ICHTIS. W celu jego wykorzystania należy

się skontaktować z Biurem Turystyczno-Pielgrzymkowym ICHTIS: pielgrzymki.zamosc@wp.pl