Weekend we Lwowie – 30 – 31 maj 2020

450 zł

Kategoria:

Opis

 

Pielgrzymka do Lwowa i Żółkwi

 

Termin: 30 – 31 maja 2020

 

Cena: 450 zł

/ na pielgrzymkę potrzebny jest paszport /


Dzień 1 sobota 30 maja 2020 Wyjazd z Zamościa o godz. 4.00 (parking przy ul. Partyzantów – dawne PZU). Przekroczenie granicy Polsko-Ukraińskiej. Przejazd do LWOWA. Zwiedzanie: Starego Miasta, Katedry Łacińskiej (Msza Święta) oraz budynku Opery Lwowskiej (z zewnątrz). Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja w formie „wieczoru ukraińskiego” z regionalnymi potrawami (przystawki na ciepło i zimno, dania gorące, napoje) oraz muzyką na żywo. Nocleg.

Dzień 2 niedziela 31 maja 2020 Śniadanie. Dalsze zwiedzanie LWOWA. W programie: Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt Lwowskich, Stary Rynek, Plac Mickiewicza, Apteka-Muzeum, Kościół Dominikanów, Kaplica Boimów, Katedra Ormiańska, panorama miasta. W trakcie zwiedzania, czas wolny na zakupy. Przejazd do Żółkwi. Zwiedzanie kolegiaty oraz Msza Święta. Obiad w jednej z miejscowych restauracji. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do Zamościa w późnych godzinach wieczornych.

 

Cena zawiera: transport autokarem klasy lux (barek, video, wc), zakwaterowanie: 1 nocleg, wyżywienie: 1 śniadanie, 1 kolację i 1 obiad, ubezpieczenie, opiekę pilota i kapłana na całej trasie, opłaty drogowe, opłaty za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodników lokalnych oraz opłaty za system słuchawkowy tour guide

 

Zapisy przy wpłacie zaliczki 50 zł

 

Wyjazd o charakterze pielgrzymkowym. Oferta nie ma charakteru komercyjnego.

Program jest ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Katolickim Radiu Zamość (ul. Zamoyskiego 1 w Zamościu) – dział promocji i reklamy,

w Tomaszowie Lub. w sklepiku z dewocjonaliami przy parafii NSPJ

oraz pod nr tel.: 722 155 510