fbpx

Sylwester we Lwowie 30.12.2021 – 1.01.2022

790 PLN

Sylwester we Lwowie

Termin: 30.12.2021 – 01.01.2022 /3 dni/


Cena first minute: 710 zł (przy zapisie
i wpłacie całości do 26.11.21r.)

 Cena standardowa: 790 zł

Obostrzenia sanitarne związane z COVID-19 (dane z pierwszych dni listopada)

Obowiązek wykonania testu: TAK.

Na Ukrainę można wjechać na podstawie negatywnego wyniku testu na Covid-19: antygenowego (wykonanego na 48 godzin przed przekroczeniem granicy) lub PCR, (wykonanego na 72h przed przekroczeniem granicy z Ukrainą), oba testy z tłumaczeniem na język angielski.

Nie dotyczy to osób zaszczepionych i ozdrowieńców, czyli obecnie BEZ TESTÓW do Ukrainy wjadą osoby, które są w pełni zaszczepione, osoby, które przyjęły pierwsza dawkę na co najmniej 14 dni przed wyjazdem oraz ozdrowieńcy.

W przypadku wprowadzenia przez rządzących radykalnych restrykcji spowodowanych przez COVID-19 powodujących niemożliwość zrealizowania imprezy (zamknięcie granic, hoteli, restauracji) biuro niezwłocznie zwraca w całości wpłacone przez uczestników pieniądze za wyjazd.  

Program imprezy:

Dzień 1

Zbiórka uczestników wyjazdu przy Placu Zamkowym w Lublinie o godz. 3.00 (ze środy na czwartek) i przejazd w kierunku Zamościa. W Zamościu wsiadamy przy ul. Partyzantów (naprzeciwko Urzędu Wojewódzkiego, przy dawnym budynku PZU) o godzinie 04.20. Pakowanie bagaży i wyjazd w kierunku Lwowa. Przekroczenie granicy Polsko-Ukraińskiej (w Dołhobyczowie lub Hrebennem) na granicy możliwość wymiany waluty. Przejazd do LWOWA. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem i zwiedzanie: Starego Miasta, Katedry Łacińskiej oraz budynku Opery Lwowskiej – z zewnątrz. Czas wolny. Stary Rynek, Plac Mickiewicza, Apteka-Muzeum, Kościół Dominikanów, Kaplica Boimów, Katedra Ormiańska, Cerkiew Wołoska, panorama miasta (w zależności od warunków pogodowych oraz możliwości czasowych). Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja połączona z integracją uczestników i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie LWOWA. W programie: Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt, W trakcie zwiedzania, czas wolnego na zakupy i posiłek we własnym zakresie. Powrót do hotelu na odpoczynek i przygotowanie się do BALU SYLWESTROWEGO. W formie znanej Polakom. W trakcie zabawy przy muzyce, dania kuchni regionalnej – kilka przystawek, zupa, dania główne, napoje zimne i gorące alkohol oraz muzyka na żywo),

Dzień 3

Późne śniadanie. Odpoczynek w hotelu lub samodzielne zwiedzanie Lwowa. Czas wolny. Obiad a po obiedzie wykwaterowanie i powrót do miejsca rozpoczęcia imprezy w godzinach wieczornych.

 

Cena zawiera: 

 • transport autokarem klasy turystycznej (regulowane siedzenia, barek, DVD, WC, dwóch kierowców),
 • zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu ***/**** (pokoje 2-3 os. pełnym węzłem sanitarnym),
 • wyżywienie: 2 śniadania, 1 obiadokolację i 1 obiad,
 • bal sylwestrowy (obfite menu + muzyka, sala taneczna i restauracyjna),
 • ubezpieczenie turystyczne KL i NNW w tym obejmujące skutki i leczenie Covid-19,
 • opiekę pilota na całej trasie,
 • podatek VAT, składki na TFG i TFP.

 

Cena nie zawiera: 

 • opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • przewodników lokalnych,
 • opłat drogowych i parkingowych
 • opłaty za system tour guide i zwyczajowych napiwków – 90 zł – płatne w autokarze u pilota wycieczki pierwszego dnia imprezy

 

Zapisy przy wpłacie zaliczki 190 zł

 

Program jest ramowy; kolejność realizacji programu może ulec zmianom.

 

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Biurze w Zamościu ul. Gminna 43

w poniedziałki w godz. od 11 do 16

oraz pod nr tel.: 722 155 510 lub 601 149 267