fbpx

Sylwester i Nowy Rok w Bieszczadach 30.12.2021 – 01.01.2022

880 PLN

SYLWESTER I NOWY ROK W BIESZCZADACH

TERMIN: 30.12.2021 – 01.01.2022

CENA: 880 PLN

 

W przypadku wprowadzenia radykalnych restrykcji spowodowanych przez COVID powodujących niemożliwość zrealizowania wyjazdu (zamknięcie hoteli, restauracji, zakaz organizowania imprez zbiorowych) biuro niezwłocznie zwraca wpłacone przez uczestników pieniądze za wyjazd. 


Dzień 1

Łańcut zwiedzanie zamku – To pierwsza z tych niezwykłych atrakcji, jakie można spotkać w Łańcucie. Zamek ten powstał w drugiej połowie szesnastego wieku, a rozbudowany został w 1610 roku. Sama budowla robi piorunujące wrażenie. Każdy turysta, który zdecyduje się zwiedzić właśnie ten zamek, zdecydowanie będzie zachwycony jego wizualnym pięknem. Przejazd w Bieszczady. Przejazd do Centrum Kultury Ekumenicznej w Myczkowcach, gdzie na ponad hektarowej przestrzeni zgromadzono prawie 200 miniaturowych cerkwi greckokatolickich, prawosławnych oraz kościołów rzymskokatolickich z terenu południowo-wschodniej Polski, Słowacji oraz Ukrainy, zobaczymy tam także mini zoo i ogród biblijny. Przejazd do miejscowości Solina: spacer koroną największej zapory w kraju. Jest to największy sztuczny zbiornik wodny w tej części Europy. Zachwyca on swoim pięknem. Rejs Statkiem po Jeziorze Solińskim (w miarę możliwości pogodowych) jest to czas na chwilę odpoczynku z możliwością podziwiania krajobrazu z pokładu statku. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg (istniej możliwość zorganizowania ogniska).

Dzień 2

Śniadanie Przejazd z lokalnym przewodnikiem Obwodnicą Bieszczadzką z postojami w najciekawszych miejscach gdzie poznamy bieszczadzką historię. Trasa prowadzi przez malownicze doliny dawnych wsi bieszczadzkich, oraz drogami leśnymi, wspinającymi się w górskie przełęcze, skąd rozpościerają się piękne panoramy połonin. Następnie piesze wejście na Połoninę Wetlińską skąd rozciągają się zachwycające widoki na całe Bieszczady. Znajduje się tam najwyżej położone górskie schronisko „Chatka Puchatka”. Powrót do hotelu. Czas na odpoczynek i przygotowanie się do imprezy sylwestrowej. Bal Sylwestrowy z muzyką oraz wybornym jedzeniem. W menu m.in.: krem z dyni z grzankami, roladki drobiowe ze szpinakiem i mozzarellą w aksamitnym sosie, ziemniaki, surówki, zakąski: sałatki, wędliny i mięsa pieczone, rolada z łososia, galaretki mięsne, kolorowe tortille, babeczki bankietowe, łódeczki z salami, zawijańce z boczku, pierogi ruskie pieczone z sosem czosnkowym, barszcz z krokietem. Napoje: soki, woda z cytryną i miętą, kawa, herbata (alkohol we własnym zakresie). Nocleg.

Dzień 3

Późne śniadanie. Czas wolny na spacery i indywidualne zwiedzanie. Obiad. Wykwaterowanie z hotelu i powrót do miejsca rozpoczęcia wycieczki w godzinach wieczornych.

 

Cena zawiera:

 • transport nowoczesnym autokarem (klimatyzacja, DVD, barek, WC, regulowane siedzenia) lub bardzo wygodnym busem,
 • 2 noclegi (pokoje 2/3 os. z pełnym węzłem sanitarnym),
 • 2 śniadania, 1 obiadokolacja i 1 obiad,
 • Impreza sylwestrowa z menu (opis w programie),
 • ubezpieczenie turystyczne,
 • opieka pilota i całej trasie wycieczki,
 • podatek VAT i składkę na TFG i TFP.

 

Cena nie zawiera:

 • opłat drogowych i parkingowych,
 • lokalnych przewodników,
 • zestawu Guide Tour,
 • rejsu statkiem po jeziorze Solińskim – razem za wszystko 60 zł płatne u pilota pierwszego dnia wycieczki

 

Zapisy przy wpłacie zaliczki 280 PLN.

Program jest ramowy; kolejność realizacji programu może ulec zmianom.

 

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Biurze w Zamościu ul. Gminna 43

w poniedziałki w godz. od 11 do 16

oraz pod nr tel.: 722 155 510 lub 601 149 267