fbpx

Rekolekcje Wielkopostne 2021 w Medjugorie 6 – 12 marca 2021

560 PLN + 170 Euro

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W MEDIUGORJE

 

TERMIN: 6 – 12.03.2021

 

CENA: 560 PLN i 170 Euro

 


 

Dzień 1 sobota 6 marca 2021 Zbiórka uczestników. Wyjazd z Zamościa z parkingu przy ul. Partyzantów (obok dawnego budynki PZU) o godz. 4.00. Rzeszów Dworzec PKP godz. 6.00. Przejazd do Dukli. Wspólne przejście do Sanktuarium na Mszę św. z nauką, rozpoczynającą rekolekcje. Po Mszy św., ciąg dalszy podróży do Medjugorie. Przejazd przez Słowację i Węgry w kierunku granicy z Chorwacją. Na przejściu granicznym w Barwinku możliwość wymiany waluty i spożycia posiłku w barze. W trakcie jazdy przewidziane są co 2,5 – 3 godziny postoje na odpoczynek i posiłek. Przejazd do hotelu w okolicach granicy węgiersko-chorwackiej na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień 2 niedziela 7 marca 2021 Śniadanie. Przejazd do Medjugorie. Na miejscu – zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek i obiadokolacja. W miarę możliwości czasowych uczestnictwo w wieczornych nabożeństwach i Mszy św. w kościele pw. św. Jakuba ap. – różaniec i modlitwy o zdrowie duszy i ciała  (prowadzone przez miejscowych duszpasterzy). Powrót do hotelu na nocleg.

 

Dzień 3 poniedziałek 8 marca 2021 Śniadanie. Przejazd na Górę Objawień – różaniec i modlitwy indywidualne w ciszy. przejazd do kościoła parafialnego na Mszę św. z nauką rekolekcyjną. Droga Krzyżowa – przy kościele i adoracja Najświętszego Sakramentu – w ciszy. Czas wolny. Obiadokolacja a wcześniej konferencja. Uczestnictwo w wieczornych nabożeństwach, różaniec i modlitwy o zdrowie duszy i ciała w kościele parafialnym lub przy ołtarzu polowym. Powrót do hotelu, nocleg.

 

Dzień 4 wtorek 9 marca 2021 Wczesna pobudka i przejazd na Górę Kriżevac – Droga Krzyżowa (wejście na górę wraz z rozważaniami drogi krzyżowej trwa ok 3 godzin). Powrót autokarem do hotelu, śniadanie i konferencja. Czas wolny. Przejście do kościoła na Mszę św. z nauką rekolekcyjną. Modlitwa przy Figurze Chrystusa Zmartwychwstałego i adoracja Najświętszego Sakramentu – w ciszy. Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornych nabożeństwach: różaniec i modlitwach o zdrowie duszy i ciała w kościele parafialnym. Powrót do hotelu, nocleg.

 

Dzień 5 środa 10 marca 2021 Śniadanie. Msza św. Czas wolny lub dla chętnych całodniowa wycieczka na rejs statkiem po Makarskiej Riwierze. W trakcie rejsu nawiedzimy kilka wysp, czas na kąpiel w morzu, plażowanie (opcja dodatkowo płatna ok 40-50 euro w zależności od ilości chętnych). Po drodze podziwianie pięknych widoków wybrzeża (góry zlewające się z morzem a na nim liczne barwne wyspy, statki i jachty). Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Możliwość uczestnictwa w wieczornych nabożeństwach: różaniec i modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała – kościół parafialny. Powrót do hotelu, zakończenie rekolekcji – „Te Deum” i błogosławieństwo dewocjonaliów. Nocleg.

 

Dzień 6 czwartek 11 marca 2021 Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Msza św. i wyjazd w kierunku Budapesztu przez terytorium Bośni, Chorwacji oraz Węgier. Po drodze zwiedzanie Mostaru – Starówka i Kamienny Most. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Budapesztu, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 7 piątek 12 marca 2021 Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Budapesztu na Mszę św. Następnie, po mszy, wyjazd w drogę powrotną do Polski. W trakcie jazdy przewidziane są co 2,5 – 3 godziny postoje na odpoczynek i posiłek. planowany przyjazd do Zamościa w godzinach nocnych.

 

Cena zawiera: transport nowoczesnym autokarem (klimatyzacja, DVD, barek, WC, regulowane siedzenia), 6 noclegów w hotelach (pokoje 2/3 os. z pełnym węzłem sanitarnym i klimatyzacją), 6 śniadań i 6 obiadokolacji, ubezpieczenie NNW 15 000 PLN i KL 20 000 euro, opieka pilota i kapłana na całej trasie pielgrzymki oraz zestaw Guide Tour.

 

 Cena zawiera podatek VAT i składkę na TFG.

 

Program jest ramowy; kolejność realizacji programu może ulec zmianom.

 

Wyjazd o charakterze pielgrzymkowym. Oferta ma charakter komercyjny.

 

 

 

Zapisy przy wpłacie zaliczki: 280 zł

 

 

 

Każdego dnia istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz rozmowy z kapłanem.

 

Zapisów można dokonywać poprzez:

 

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Biurze w Zamościu ul. Gminna 43

poniedziałek, wtorek, czwartek w godz. od 10 do 16

oraz pod nr tel.: 722 155 510 lub 601 149 267

Niniejszy program jest autorski i jest własnością intelektualną Biura Turystyczno-Pielgrzymkowego ICHTIS. W celu jego wykorzystania należy się skontaktować

z Biurem Turystyczno-Pielgrzymkowym ICHTIS: pielgrzymki.zamosc@wp.pl