fbpx

Pielgrzymko-Wycieczka Wilno Kowno Troki 01-04 lipca 2022 bez ograniczeń sanitarnych

460 PLN + 150 e

Pielgrzymko-Wycieczka

WILNO – TROKI – KOWNO

/bez ograniczeń sanitarnych/

01-04 lipca 2022 – autokar

OPCJA:  4 dni /3 noce/

 

CENA:  460 zł + 150 euro/

 

Program  imprezy


1 Dzień

Godz. 3.00 wyjazd z Zamościa (z parkingu przy ulicy Partyzantów naprzeciwko Urzędu Wojewódzkiego). Lublin godz. 4.45 (parking przy PZM-ocie przy stacji paliw Shell). W czasie jazdy co 2,5 -3,5 godziny przerwy na posiłek, toaletę, odpoczynek. Przyjazd do Kowna. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem. zwiedzanie miasta: ruiny zamku, klasztor Bernardynów, ujście Wilii do Niemna, Rynek Starego Miasta, ratusz, Stara Poczta Konna, tablica upamiętniająca pobyt Adama Mickiewicza w Kownie, Dom Perkuna, katedra św. Piotra i Pawła, kościół Witolda, ulica Wolności. Czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg. 

2  Dzień

Śniadanie w hotelu. W programie zwiedzania: Ostra Brama – (Msza Święta przy obrazie Matki Bożej Ostrobramskiej – jeśli będzie kapłan nabożeństwo prywatne dla grupy), kościół św. Teresy, katedra św. Stanisława, miejsca związane z życiem św. Faustyny, kościoły św. Anny, św. Jana, Świętego Ducha, Cerkiew św. Trójcy, a także miejsca związane z Mickiewiczem i Słowackim. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

3 Dzień 

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Wilna: Góra Trzech Krzyży, Kościół św. Piotra i Pawła, cmentarz na Rossie i Antokolu, czas wolny na starym mieście – możliwość ponownego nawiedzenia Ostrej Bramy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień

Śniadanie w wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Trok i tam: zwiedzanie Zamku Wielkich Książąt Litewskich, spacer po miasteczku, czas wolny na zakupy. Tradycyjny posiłek w Karaimskiej restauracji – kibiny z bulionem. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do miejsca odjazdu w godzinach wieczornych.

 

Cena obejmuje:

Przejazd autokarem (z klimatyzacją, DVD, WC), 3 noclegi w hotelach **/*** pokoje 2/3 osobowe z łazienkami, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie NNW 10000 zł i KL 10000 euro, opieka pilota na całej trasie wycieczki, podatek VAT, składki na TFG i TFP.

 

Cena nie obejmuje:

Biletów wstępu, lokalnych przewodników, opłat drogowych i parkingowych, systemu słuchawkowego do oprowadzania grup, zwyczajowych napiwków
i opłat klimatycznych razem ok. 40 euro/os. płatne w autokarze u pilota pierwszego dnia wycieczki. Kosztów rezygnacji, wydatków własnych, napoi do obiadokolacji.

 

80 euro  dopłata do pokoju jednoosobowego

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Biurze w Zamościu ul. Gminna 43

w poniedziałki w godz. od 11 do 16

oraz pod nr tel.: 722 155 510 lub 601 149 267