fbpx

PIELGRZYMKO – WYCIECZKA DO WŁOCH 19-25 października 2022 /samolot/ WYJAZD POTWIERDZONY

3850 PLN zapisy TYLKO do 30 września

PIELGRZYMKO – WYCIECZKA

DO WŁOCH

RZYM – CASSIA – WATYKAN – NEAPOL – WEZUWIUSZ – MONTE CASSINO

19-25.10.2022 /7 dni/ samolot

WYJAZD POTWIERDZONY możliwość zapisu jeszcze TYLKO do 30 września

Cena 3850 zł 

Wszystkie noclegi w jednym hotelu

 

I DZIEŃ 19.10.22: Wyjazd busem o godz. 02.30 z Zamościa w kierunku lotniska F. Chopin w Warszawie istnieje możliwość dołączenia się do grupy na lotnisku o godz. 07.15
w sektorze „D” (przy drzwiach wejściowych). Wylot z Warszawy o godz.  09.15 do Rzymu (z międzylądowaniem w Monachium). Lądowanie w Rzymie  o godz. 14.55. Odbiór bagaży. Przejazd autokarem do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny na plaży. Obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ 20.10.22:  Śniadanie Przyjazd do Cascia –  miasta Świętej Rity – patronki od spraw beznadziejnych. Zwiedzanie Bazyliki z cudownie zachowanym ciałem świętej, jak również Bazyliki Dolnej – gdzie miał miejsce Cud Eucharystyczny, zobaczymy także relikwie Błogosławionego Szymona Fidati i Błogosławionej Marii Teresy Fasce. Msza Święta i czas wolny. Powrót do hotelu. Czas wolny na plaży. Obiadokolacja i nocleg.

III DZIEŃ 21.10.22: Śniadanie i całodzienny odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja i nocleg.

IV DZIEŃ 22.10.22: Śniadanie. Wyjazd w kierunku Neapola, przejazd panoramiczny ulicami miasta i krótkie zwiedzanie miasta. Nawiedzenie grobu ks. Dolindo który znajduje się w kościele św. Józefa dei Vecchi w Neapolu – Msza święta. Przejazd na jeden z punktów widokowych z którego można podziwiać Wezuwiusz, jedyny czynny wulkan Europy kontynentalnej. Przejazd na Monte Cassino. Zwiedzanie cmentarza poległych w bitwie pod Monte Cassino oraz obiektów sakralnych na terenie wzgórza Cassino; złożenie kwiatów przy grobie gen. Andersa oraz krótka modlitwa w intencji żołnierzy poległych na tym miejscu – Msza święta. Powrót do hotelu na obiadokolacje
i nocleg.

V DZIEŃ 23.10.22: Śniadanie przejazd do Watykanu i zwiedzanie bez wejść płatnych – Plac i Bazylika Św. Piotra, grób papieża św. Jana Pawła II. Spotkanie z Ojcem świętym Franciszkiem w trakcie modlitwy „Anioł Pański”.  Czas wolny na zakup pamiątek.  Powrót do hotelu w godzinach popołudniowychobiadokolacja i nocleg.

VI DZIEŃ 24.10.22: Śniadanie, przejazd do Rzymu i zwiedzanie „Wiecznego Miasta” bez wejść płatnych: Zamek św. Anioła, Piazza Navona, Panteon, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki, Forum Romanum i Koloseum, Bazylika św. Pawła za Murami. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

VII DZIEŃ 25.10.22: Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu.  W miarę możliwości czasowych przejazd do jednego z supermarketów na zakupy lokalnych produktów. Przejazd na lotnisko w Rzymie. O godzinie 10.50 start samolotu do Warszawy (z międzylądowaniem w Monachium). O godz. 16.20 lądowanie w Warszawie. Odbiór bagaży i przejazd autokarem do Zamościa. Zakończenie wycieczki ok godz. 21.30 w Zamościu. 

 

Dopłata do pokoju jednoosobowego 120 euro/os .

 

Cena obejmuje:

 • bilet lotniczy (dwa bagaże podręczny do 8 kg i bagaż rejestrowany/główny do 23 kg),
 • transport autokarem wg programu we Włoszech (autokary z klimatyzacją), 
 • 6 noclegów we Włoszech w pokojach dwuosobowych (z pełnym węzłem sanitarnym) wyżywienie w/g programu,
 • ubezpieczenie  (NWW -4000 euro , KL 10 000 Euro),
 • opiekę pilota na całej trasie wycieczki,
 • podatek VAT oraz składki na TFG i TFP.

 

Cena nie zawiera:

 • lokalnych przewodników,
 • opłat drogowych, parkingowych i opłat za wjazd autokaru do zwiedzanych miast,
 • biletów wstępu,
 • systemu słuchawkowego do oprowadzania grup 70 euro/os. – płatne u pilota pierwszego dnia.
 • napoi do obiadokolacji, atrakcji i posiłków nie wymienionych w programie, wydatków własnych (we własnym zakresie)

 

Transport autokarem na lotnisko z Zamościa – Warszawa – Zamość – 150 zł/os

 

Płatność:

– I rata 650 zł – przy zapisie

– II rata 400 zł do 30.09.22

– III rata 2800 zł do 05.10.22