fbpx

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH


✔ Wszystkie programy znajdujące się na naszej stronie skierowane są do Klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych. 

✔ Na specjalne życzenie Klienta grupowego, jesteśmy w stanie przygotować ofertę niemalże do każdej interesującej Go destynacji.

✔ Każdy z programów jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb grupy, biorąc pod uwagę preferencje oraz potrzeby danej Grupy.  

✔ Organizujemy nie tylko pielgrzymki, ale również wyjazdy typowo wypoczynkowe. 

✔ Oferujemy wysoką jakość usług za rozsądną cenę.

✔ Naszym priorytetem jest zadowolony Klient, który wraca do nas po raz kolejny i przyprowadza ze sobą Rodzinę i Przyjaciół.

✔ Korzystając z usług naszego Biura, są Państwo pewni, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

 

Zapraszamy do kontaktu!!!

 

722 155 510 – Wojciech Steć
601 149 267 – Biuro

 

PRZYKŁADOWE PROGRAMY:

Wilno – Troki – Augustów


1 Dzień  Wyjazd z miejsca spotkania z grupą. Po drodze do Wilna zwiedzanie Augustowa. Wyjazd w dalszą drogę. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w centrum Wilna – kilka minut drogi od Ostrej Bramy. Obiadokolacja i nocleg.

2 Dzień Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Wilna: Ostra Brama – Msza św. przy obrazie Matki Bożej Ostrobramskiej, kościół św. Teresy, katedra św. Stanisława, miejsca związane z życiem św. Faustyny, kościoły św. Anny, św. Jana, Świętego Ducha, Cerkiew św. Trójcy, a także miejsca związane z Mickiewiczem i Słowackim. Czas wolny. Wieczorem uroczysta kolacja połączona z zabawą przy muzyce.

3 Dzień Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Dalsze zwiedzanie Wilna: Góra Trzech Krzyży, Kościół św. Piotra i Pawła, cmentarz na Rossie, czas wolny. Przejazd do Trok i tam: zwiedzanie Zamku Wielkich Książąt Litewskich – z zewnątrz, spacer po miasteczku, czas wolny na zakupy. Regionalny obiad karaimski – „kibiny” podawane z bulionem. Powrót w drogę powrotną. Przyjazd do miejsca rozpoczęcia podróży w późnych godzinach wieczornych. Program jest ramowy kolejność zwiedzania może ulegać zmianie.

 
 
 

Budapeszt i Termy w Egerze


Dzień 1 Odjazd z umówionego miejsca. Przekroczenie granicy polsko-słowackiej w Barwinku (wymiana waluty na granicy). W godzinach popołudniowych przyjazd do Budapesztu. Spotkanie z przewodnikiem, przejazd przez część Starej Budy, Wzgórze Gellerta – piękna panorama miasta (przy odpowiedniej pogodzie), spacer pod Pomnik Wolności i ewentualnie zejście ze wzgórza do Kościoła Skalnego, gdzie będzie Msza św. Przejazd na stronę Peszteńską, spacer po słynnym deptaku Váci, czas wolny na zakup pamiątek itp. Wieczorny rejs statkiem z obiadokolacją serwowaną w formie bufetu – podziwianie najpiękniejszych budapesztańskich podświetlonych zabytków. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 2 Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem na Placu Bohaterów. Zwiedzanie Placu i okolic, potem przejazd Al. Andrássy pod Parlament, następnie spacer do Bazyliki św. Stefana. Zwiedzanie bazyliki i Msza św. Po mszy, przejazd jednym z mostów na stronę Budańską, zwiedzanie Wzgórza Zamkowego – Baszta Rybacka i Kościół Macieja z zewnątrz. Przerwa na kawę lub herbatę i ewentualne zakupy marcepanowych pamiątek w Muzeum Marcepana. Dalsze zwiedzanie starówki Budańskiej. Powrót do hotelu, krótki odpoczynek i czas na odświeżenie się. Następnie udamy się do jednej z restauracji w Budapeszcie, gdzie w formie „wieczoru węgierskiego” z regionalnymi potrawami, muzyką na żywo oraz pokazem tańców węgierskich spędzimy wieczór. Ok. god.z 2 – 3 nad ranem powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 3 Późne śniadanie w hotelu. Msza św. Około południa przejazd do Egeru na termy. Termy Egerskie należą do najpiękniejszych na Węgrzech. 3 wejścia, 5 hektarów, 13 basenów i tysiące wrażeń! Podobnie jak Eger wśród węgierskich miast, tak egerskie kąpielisko zajmuje szczególne miejsce wśród kąpielisk na Węgrzech. Już sama lokalizacja jest warta uwagi, termy znajdują się bowiem w samym sercu Egeru, zaraz przy historycznym centrum. Prosto z winiarni przy placu głównym można, po 5 minutach spaceru, wskoczyć do wody – i to nie do zwyczajnej wody w zwyczajnym miejscu! Przejazd do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4 Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na zwiedzanie Egeru. Wizyta w Dolinie Pięknej Panny i degustacja win w winnicach. Czas wolny na zakup pamiątek. Powrót do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych.

 

ZIEMIA ŚWIĘTA


1 dzień WARSZAWA  – TEL-AVIV 

Zbiórka uczestników w umówionym miejscu i przejazd autokarem na Okęcie. Odprawa lotniskowa. Wylot do Izraela.

2 dzień BETLEJEM – RZEKA JORDAN – MORZE MARTWE – JERYCHO 

Przylot do TLV we wczesnych godzinach porannych. Po odprawie lotniskowej przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu w Betlejem, krótki odpoczynek i śniadanie. Po śniadaniu przejazd na Pustynię Judzką, do miejsca chrztu nad Jordanem – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Postój w oazie Jerycho – najstarszym mieście na świecie – mury miasta liczące ponad 12000 lat, zobaczymy „Drzewo Zacheusza”, na które wspiął się Celnik by zobaczyć Jezusa. Kościół Dobrego Pasterza. Panorama na Górę Kuszenia. Odpoczynek nad Morzem Martwym – leżącym w najgłębszym zakątku (depresji) Ziemi, ponad 400 m poniżej poziomu morza. Dzięki dużemu zasoleniu woda leczy i goi. Czas wolny na kąpiele i relaks. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień BETLEJEM – BETANIA  

Po śniadaniu przejazd na Pole Pasterzy, gdzie pasterzom wypasającym stada owiec, objawił się Anioł zwiastujący Narodzenie Mesjasza w niedalekim Betlejem. Czas na zakupy pamiątek. Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego – modlitwa w Grocie Narodzenia Zbawiciela. Bazylika św. Katarzyny. Następnie udamy się do Groty Mlecznej (grota ta odległa jest od bazyliki Narodzenia o ok. 200 m. Święta Rodzina zamieszkiwała w niej i przygotowywała się do ucieczki do Egiptu. Gdy w pośpiechu Józef ponaglił Maryję, według palestyńskich podań, kilka kropel mleka karmiącej miało upaść na skałę, zmieniając ubarwienie całej groty na białe. Jest to szczególne miejsce, gdzie bezdzietne małżeństwa zanoszą modlitwy o potomstwo). Betania (w Ewangeliach miejscowość ta zasłynęła dzięki: Marcie, Marii i Łazarzowi – rodzeństwu zaprzyjaźnionemu z Jezusem oraz ze spotkania Chrystusa z Szymonem Trędowatym w szabat przed męką). Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień BETLEJEM – JEROZOLIMA

Po śniadaniu przejazd na Górę Oliwną ze wspaniałym widokiem na Święte Miasto, panorama Doliny Cedronu i Starego Miasta ze Wzgórzem Świątynnym, na którym wznosi się obecnie Kopuła Skały zwana Złotym Meczetem Omara i meczet Al-Aksa. Modlitwa w kościele Pater Noster – stojącym w miejscu, gdzie Pan Jezus nauczył Apostołów modlitwy „Ojcze nasz”. Następnie spacer w dół wzgórza Drogą Niedzieli Palmowej do kościoła Dominus Flevit – Pan Zapłakał (nad Jerozolimą i przepowiedział jej zburzenie w roku 70). Modlitwa w Ogrodzie Oliwnym (Ogród Getsemani, Bazylika Agonii zwana inaczej Bazyliką Wszystkich Narodów), symboliczny Grób NMP (wg tradycji Kościoła Wschodniego). Wizyta w Kościele Św. Anny (wg tradycji miejsce narodzenia Marii), Sadzawka Betesda, przejście Drogą Krzyżową – Via Dolorosa (z rozważaniem poszczególnych stacji) do Bazyliki Grobu Bożego, w której rozegrały się m.in. cztery ostatnie stacje Drogi Krzyżowej. Zobaczymy m.in.: Golgotę, Grób Pański, miejsce namaszczenia, spotkania Zmartwychwstałego z Marią Magdaleną, miejsce odnalezienia Krzyża Świętego i inne ciekawe miejsca. Czas wolnyPowrót do hotelu obiadokolacja i nocleg.

5 dzień JEROZOLIMA

Po śniadaniu przejazd do Ain Karem: kościół Nawiedzenia NMP – gdzie Matka Boża nawiedziła św. Elżbietę pozostając u niej przez 3 miesiące oraz gdzie św. Elżbieta ukryła się z nowonarodzonym Janem Chrzcicielem przed rzezią niewiniątek. Zobaczymy także Kościół Narodzenia Jana Chrzciciela – który stoi w miejscu domu Zachariasza – męża św. Elżbiety. Następnie przejdziemy na dalsze zwiedzanie Jerozolimy, zobaczymy: Ścianę Zachodnia zwaną „Ścianą Płaczu” – najświętsze miejsce judaizmu, gdzie Żydzi opłakują zburzenie świątyni. Następnie udamy się do Wieczernika – miejsca ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa a także spotkania Zmartwychwstałego Pana z uczniami i Zesłania Ducha Świętego. Nawiedzimy także synagogę w której znajduję się symboliczny grób Króla Dawida oraz opactwo Zaśnięcia NMP. Na zakończenie udamy się do kościoła św. Piotra „In Galicantu”, upamiętniającego zaparcie się Piotra, stojącym w miejscu, w którym był więziony Chrystus w nocy z Wielkiego Czwartku na Wielki Piątek. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

6 dzień BETLEJEM – TABGHA – KAFARNAUM – JEZIORO GALILEJSKIE- KANA GALILEJSKA – NAZARET

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Galilei. Wizyta i modlitwa na Górze Błogosławieństw, gdzie Chrystus wygłosił Kazanie na Górze oraz w Tabgha – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb – stojący w miejscu, gdzie Pan Jezus pięcioma chlebami i dwoma rybami nakarmił wielki tłum słuchających go ludzi. Następnie Kościół Prymatu Św. Piotra – znajdujący w miejscu, gdzie Zmartwychwstały ukazał się uczniom i spożył z nimi śniadanie a także powierzył Piotrowi najwyższą władzę w Kościele. Na zakończenie pobytu nad Jeziorem Galilejskim – rejs łodzią, a wcześniej możliwość skosztowania miejscowego przysmaku – tzw. ryby św. Piotra + przystawki (lub dla chętnych danie mięsne w cenie). Następnie zwiedzanie Kafarnaum (miasto Jezusa, w którym zamieszkiwał po wypędzeniu z Nazaretu i dokonał wielu cudów) – ruiny miasta oraz kościół w miejscu domu Św. Piotra. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

7 dzień NAZARET  – GÓRA TABOR – GÓRA KARMEL– TEL-AVIV – WARSZAWA – ZAMOŚĆ 

Po śniadaniu wykwaterowanie i zwiedzanie Nazaretu – miejsca Zwiastowania NMP oraz dzieciństwa Pana Jezusa. Następnie wizyta na Górze Tabor – miejscu Przemienienia Pańskiego (wjazd taksówkami). Wizyta na górze Karmel – sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej – Stella Maris. Panorama na ogrody Bahai i piękną zatokę Morza Śródziemnego. Przejazd na lotnisko w Tel Avivie min. na 3 godziny przed odlotem, odprawa bagażowo-biletowa. Start samolotu. Lądowanie w Warszawie, odbiór bagaży i powrót autokarem do domu.

 
 
 

JORDANIA


1 Dzień WARSZAWA – AMMAN

Zbiórka uczestników w miejscu spotkania i przejazd na lotnisko w Modlinie. Odprawa biletowo-bagażowa. Wylot z Warszawy. Przylot na lotnisko w Ammanie. Po odprawie lotniskowej zwiedzanie miasta. Amman powstał na 7-miu wzgórzach, podobnie jak Rzym. Przejedziemy na najwyższe z nich, na którym znajduje się średniowieczna Cytadela Dżabal Al-Qala’at. Obecnie mieści się tu muzeum archeologiczne, a sama cytadela jest znakomitym archeologicznym parkiem. Ze wzgórza roztacza się wspaniały widok na miasto i położony poniżej teatr z czasów rzymskich, który posiada 6000 miejsc. Mieści się przy nim muzeum etnologiczne, ale przede wszystkim starożytne forum dziś jest jednym z najważniejszych placów miasta. Panoramiczny przejazd przez miasto. Transfer do hotelu w Ammanie. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg. 

2 Dzień BETANIA – MADABA – GÓRA NEBO – PETRA

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd w kierunku Betanii nad rzekę Jordan do miejsca chrztu Jezusa. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Po drugiej stronie rzeki Jordan znajduje się teren Izraela, gdzie uczestnicy pielgrzymek do Ziemi Świętej również odnawiają przyrzeczenia chrzcielne. Następnie przejazd do Madaby, gdzie w greckiej cerkwi św. Jerzego na podłodze w nawie głównej i bocznej znajduje się mozaikowa mapa Ziemi Świętej. Powstawała przez sześć lat z dwóch milionów kawałków (wymiary 16 na 6 metrów). Przejazd na Górę Nebo (802 m n.p.m.) skąd Mojżesz zobaczył dolinę Jordanu, Morze Martwe, Palestynę i Izrael, czyli Ziemię Obiecaną. Jest to też miejsce śmierci Mojżesza. Przy dobrej pogodzie widać stąd Jerozolimę (w linii prostej to tylko 45 km). Postój nad Wadi al –Mujib, uważanym za dolinę biblijnej rzeki Arnon, granicę między królestwem Ammonitów a Moabitów; postój w punktach widokowych nad kanionem, który osiąga ponad 1000m głębokości i uznawany jest za jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Jordanii. Przejazd na zwiedzanie PETRY ( czas zwiedzania ok. 2-3 godzin), „różowego miasta Nabatejczyków”, wykutego w skałach; droga do Petry wiedzie przez niewiarygodnie wąski i kręty wąwóz – szczelinę skalną, o dł. 1,2 km i ścianach, sięgających miejscami 200m, zwany Siq. Najbardziej znaną i efektowną budowlą Petry jest grobowiec, zwany Skarbcem, a także Klasztor, amfiteatr, Grobowce Królewskie, i in. (dla chętnych przejażdżka konna podczas zwiedzania ruin miasta). Przejazd na nocleg w okolice Petry. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 Dzień PETRA – WADI RUM – MORZE MARTWE 

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do WADI RUM – urzekającego jednymi z najpiękniejszych pustynnych krajobrazów na świecie, które opisywał m.in. Lawrence z Arabii – przejażdżka jeepami – podzielona na 3 etapy: 1. punkt widokowy, 2. antyczne mapy Beduinów wyryte na skałach (drogę pomiędzy odcinkiem 2-gim i 3-cim, można przejechać wielbłądem za ok. 20 USD), 3. herbatka u Beduinów, odpoczynek i powrót.  Podczas całej wyprawy będziemy podziwiać niezwykłe formacje skalne z wyrytymi inskrypcjami Nabatejczyków i plemion beduińskich. Przejazd do hotelu nad Morzem Martwym. Zakwaterowanie. Jeśli czas na to pozwoli wypoczynek nad Morzem Martwym. Obiadokolacja. Nocleg.

4 Dzień WYPOCZYNEK NAD MORZEM MARTWYM

Śniadanie. Całodzienny wypoczynek nad Morzem Martwym lub w kompleksie wypoczynkowym przy hotelu. Morze Martwe leży w najgłębszym zakątku (depresji) Ziemi, ponad 400 m poniżej poziomu morza. Dzięki dużemu zasoleniu woda leczy i goi. Jest to naturalne SPA, z którego będzie można korzystać przez cały dzień bez ograniczeń. Obiadokolacja. Nocleg. 

5 Dzień AMMAN – WARSZAWA

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Ammanie. Odprawa lotniskowa na dwie godziny przed planowanym odlotem. Wylot z Ammanu. Lądowanie na lotnisku w Modlinie. Odprawa lotniskowa. Powrót do miejsca odjazdu w godzinach wieczornych.