fbpx

Lwów 2021

450 PLN

KARNAWAŁ WE LWOWIE

 

450 zł

(na wyjazd niezbędny jest paszport)


Dzień 1 

Wyjazd z Zamościa – parking przy dawnym PZU ul. Partyzantów 8 o godz. 4.00. Przekroczenie granicy Polsko-Ukraińskiej. Przejazd do LWOWA. Zwiedzanie: Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt. Spacer po Starym Mieście. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, uroczysta obiadokolacja (dania kuchni regionalnej – przystawki na zimno i ciepło, zupa, dania główne, napoje oraz muzyka ukraińska i polska na żywo), nocleg.

Dzień 2 

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie LWOWA. W programie: Stare Miasto, Katedra Łacińska (Msza Święta) oraz budynek Opery Lwowskiej (z zewnątrz), Plac Mickiewicza, Apteka-Muzeum, Kościół Dominikanów, Kaplica Boimów, Katedra Ormiańska, panorama miasta (w zależności od warunków pogodowych). W trakcie zwiedzania, chwila czasu wolnego na zakupy. Obiad w jednej z miejscowych restauracji. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do Zamościa w późnych godzinach wieczornych.

Cena zawiera: transport autokarem klasy lux (barek, video, wc), zakwaterowanie: 1 nocleg, wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolację z muzyką i daniami kuchni regionalnej, 1 obiad, ubezpieczenie, opiekę pilota na całej trasie, opłaty drogowe, system tour guide.

Cena nie zawiera: opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty za parkingi, opłat drogowych i przewodników lokalnych – 50 zł

 

Cena zawiera podatek VAT i składkę na TFG.

Program jest ramowy; kolejność realizacji programu może ulec zmianom.

Zapisy przy wpłacie zaliczki: 200 z

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Biurze w Zamościu ul. Gminna 43

poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 10 do 16

oraz pod nr tel.: 722 155 510 lub 601 149 267

Niniejszy program jest autorski i jest własnością intelektualną Biura Turystyczno-Pielgrzymkowego ICHTIS. W celu jego wykorzystania należy się skontaktować

z Biurem Turystyczno-Pielgrzymkowym ICHTIS: pielgrzymki.zamosc@wp.pl