PIELGRZYMKA NA LITWĘ – Wilno – Troki – Święta Woda – 15 – 17 sierpień 2020

260 zł + 90 euro

Pielgrzymka na Litwę

 

 Wilno – Troki – Święta Woda

 

Termin: 15 – 17 sierpień  2020

 

 CENA: 260 zł + 90 euro  


1 Dzień: sobota 15 sierpień 2020 O godz. 4.00 wyjazd z Zamościa (z parkingu przy ul. Partyzantów obok PZU). Po drodze do Wilna Msza św. i zwiedzanie sanktuarium w Świętej Wodzie. Czas wolny na prywatną modlitwę i posiłek w Świętej Wodzie. Wyjazd w dalszą drogę. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w centrum Wilna – kilka minut drogi od Ostrej Bramy. Obiadokolacja i nocleg.

2  Dzień: niedziela 16 sierpień 2020 Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Wilna: Ostra Brama – Msza św. w intencji pielgrzymów przy obrazie Matki Bożej Ostrobramskiej, kościół św. Teresy, katedra św. Stanisława, miejsca związane z życiem św. Faustyny, kościoły św. Anny, św. Jana, Świętego Ducha, Cerkiew św. Trójcy, a także miejsca związane z Mickiewiczem i Słowackim. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg. 

3 Dzień: poniedziałek 17 sierpień 2020 Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Dalsze zwiedzanie Wilna: Góra Trzech Krzyży, Kościół św. Piotra i Pawła, cmentarz na Rossie, na czas wolny. Przejazd do Trok i tam: zwiedzanie Zamku Wielkich Książąt Litewskich – z zewnątrz, spacer po miasteczku, czas wolny na zakupy. Regionalny obiad karaimski – „kibiny” podawane z bulionem. Powrót w drogę powrotną. Przyjazd do Zamościa w późnych godzinach wieczornych. Program jest ramowy kolejność zwiedzania może ulegać zmianie.

 

Zapisy przy wpłacie zaliczki minimum 60 zł

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem klasy turystycznej (WC, barek, DVD), ubezpieczenie KL i NNW, 2 noclegi w Wilnie (pokoje 2/3 os. z łazienkami i TV), 2 obiadokolacje i 2 śniadania na Litwie oraz regionalny obiad w Trokach

Cena nie obejmuje: przewodników lokalnych i biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat drogowych i parkingowych, systemu audio do oprowadzania grup – razem 30 euro – płatne u pilota w autokarze.        

 

Wyjazd o charakterze pielgrzymkowym. Oferta nie ma charakteru komercyjnego.

Program jest ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Katolickim Radiu Zamość (ul. Zamoyskiego 1 w Zamościu) – dział promocji i reklamy,

w Tomaszowie Lub. w sklepiku z dewocjonaliami przy parafii NSPJ

oraz pod nr tel.: 722 155 510