fbpx

Hiszpania, Francja i Włochy – 16 – 24 kwietnia 2021

930 zł + 450 euro

Kategoria:

HISZPANIA, FRANCJA I WŁOCHY

 

BARCELONA – MONTSERRAT – GIRONA – GENUA – NICEA

– MONAKO – WERONA  

 

Termin: 16 – 24 kwietnia 2021

 

Cena: 930 zł + 450 Euro


Dzień 1 piątek 16 kwietnia 2021 Zbiórka uczestników wyjazdu na parkingu przy PZU (ul. Partyzantów) w Zamościu o godzinie 3.15 i pakowanie bagaży do autokaru. O godzinie 3.30 wyjazd w kierunku Włoch przez Czechy i Austrię. Istnieje możliwość dosiąść się po drodze – Rzeszów, Kraków, Katowice. Przekroczenie granicy na przejściu w Gorzyczkach. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Udine we Włoszech. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2 sobota 17 kwietnia 2021 Śniadanie. Przejazd do GENUI we Włoszech, Zwiedzanie: gotycka katedra San Lorenzo, dom Krzysztofa Kolumba, Piazza del Ferrari z teatrem San Carlo i Palazzo Ducale, via Garibaldi z eleganckimi pałacami. Przejazd do hotelu na wybrzeżu Liguryjskim w okolicach San Remo. Zakwaterowanie, obiadokolacja nocleg.

Dzień 3 niedziela 18 kwietnia 2021 Śniadanie. Po śniadaniu przejazd przez Lazurowe Wybrzeże we Francji. Po drodze postój w NICEI. Zwiedzanie: Promenada Anglików, Ogród Alberta I, plac Massena, katedra św. Reparaty, wzgórze zamkowe, plac Garibaldiego. Msza Święta. Krótki postój na tarasie widokowym, z którego rozpościera się piękny widok na wybrzeże Morza Śródziemnego. Przejazd w okolice hiszpańskiego Lloret de Mar na wybrzeżu Costa Brava w północno-wschodniej części Hiszpanii. Zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava nad Morzem Śródziemnym. Następnie obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4 poniedziałek 19 kwietnia 2021 Śniadanie. Następnie przejazd do Sanktuarium w MONTSERRAT. Na zboczach masywu górskiego, znajduje się klasztor Benedyktynów, który w części zwiedzimy oraz Sanktuarium Czarnej Madonny z Montserrat – najświętsze miejsce dla Katalończyków. W Sanktuarium Msza Święta. Przejazd do GIRONY Następnie powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5 wtorek 20 kwietnia 2021 Śniadanie. Przejazd do BARCELONY. W programie zwiedzania: Rambla – jedna z najbardziej turystycznych ulic miasta; katedra Sagrada Familia, która to jest wizytówką Barcelony; Barrio Gothico – średniowieczna dzielnica z katedrą Św. Eulalii oraz Ratuszem; Parc de la Ciutadella; Casa Mila – często komentowane przez turystów jako „najciekawsze kominy w mieście”; następnie przejazd na wzgórze Montjuic, skąd roztacza się przepiękna panorama Barcelony. Po zakończeniu zwiedzania, czas wolny na zakup pamiątek. Następnie powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6 środa 21 kwietnia 2021 Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do MONAKO. Zwiedzanie miasta-państwa: m. in.: Pałac Grimaldich, katedra z Grobowcem Księżnej Grace. Przejazd na taras widokowy. Przejazd na nocleg na wybrzeże Liguryjskie. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7 czwartek 22 kwietnia 2021 Śniadanie. Przejazd do WERONY. Zwiedzanie miasteczka, w programie: Arena, Casa di Julietta, Piazza dei Signori, Piazza dell’Erbe, Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligieri, Torre dei Lamberti, Porta dei Borsari. Przejazd do hotelu w okolicach Udine we Włoszech. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8 i 9 piątek – sobota 23 – 24 kwietnia 2021 Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski przez Włochy i Austrię.  Przyjazd do Zamościa nad ranem 24 kwietnia.

 

Cena zawiera: Transport komfortowym autokarem (barek, WC, video, klimatyzacja), 7 noclegów w hotelach **/***– pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami, wyżywienie: 7 śniadań i 7 obiadokolacji, opiekę pilota i kapłana, ubezpieczenie NNW i KL.

Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników, opłat drogowych za autostrady i parkingi oraz za system słuchawkowy – 70 euro

 Cena zawiera podatek VAT i składkę na TFG.

Zapisy przy wpłacie zaliczki – 150 euro

 

Oferta ma charakter komercyjny.

Program jest ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Biurze w Zamościu ul. Gminna 43

poniedziałek, wtorek, czwartek w godz. od 10 do 16

 

oraz pod nr tel.: 722 155 510 lub 601 149 267

 

Niniejszy program jest autorski i jest własnością intelektualną Biura Turystyczno-Pielgrzymkowego ICHTIS. W celu jego wykorzystania należy się skontaktować z Biurem Turystyczno-Pielgrzymkowym ICHTIS: pielgrzymki.zamosc@wp.pl