fbpx

FERIE ZIMOWE W ZAKOPANEM 19 – 22 stycznia 2023

890 PLN

FERIE ZIMOWE W ZAKOPANEM

Termin: 19 – 22 stycznia 2023

Cena: 890PLN


Dzień 1

Wyjazd o godz. 3.00 z parkingu przy ul. Peowiaków (przy restauracji Luneta) i przejazd do Zakopanego. Zwiedzanie Zakopanego rozpoczniemy od sanktuarium na Krzeptówkach, następnie udamy się XIX- wiecznego cmentarza na Pęksowym Brzyzku. Kolejną atrakcją  będzie wjazd kolejką na położoną 1129 m n.p.m. Gubałówkę – słynne wzniesienie, z którego rozciąga się najpiękniejsza panorama na Tatry. Później udamy się na targ w okolicach Gubałówki oraz na słynny zakopiański deptak Krupówki, najbardziej znaną ulicę zimowej stolicy Polski. Na Krupówkach czas wolny na zakup pamiątek i posiłek. Przejazd na zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku udamy się na nocny kulik. Pędząc saniami oświetlonymi przez pochodnie, można poczuć się jak dawna szlachta, która uwielbiała ten sposób spędzania czasu w górach! Kuligi od dawnych lat były bardzo popularną formą rozrywki, której towarzyszyła muzyka, śpiew oraz zabawa przy ognisku. Atrakcja ta jest najczęściej wybierana przez Gości odwiedzających  Zakopane w sezonie zimowym. Kulig w Zakopanem to doskonała rozrywka dla każdego. Po godzinnej przejażdżce saniami, której magii dodają pochodnie, pora na biesiadę. Prawdziwa kapela góralska, która przygrywa przez cały czas trwania poczęstunku dodaje klimatu całemu wydarzeniu. Ognisko, góralska muzyka, pyszne jedzenie to idealny pomysł na spędzenie wieczoru i integrację z prawdziwym góralskim klimatem. Obiadokolacja połączona z integracją uczestników przy góralskiej muzyce na żywo, zabawach przy ognisku i góralskiej cytrynówce. Czas trwania imprezy ok 2/3 godziny. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Pierwszą część dnia spędzimy w Białce Tatrzańskiej ok 4/5 godzin. Do wyboru będą dwie opcje: pobyt na termach Bania lub na stoku narciarskim Kotelnica lub innych – istniej możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub zabrania go do autokaru. Na basenach, oprócz relaksu i kąpieli w gorącej i zdrowej wodzie, czekają na nas dodatkowe atrakcje typu zjeżdżalnie, rwące rzeki itp. Przejazd do Zakopanego na Krupówki. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 3 

Po śniadaniu do wyboru dwie opcje:

 • – cały dzień na stoku narciarskim (Małe Ciche lub inny)
 • – całodzienna wycieczka nad Morskie Oko. Wyjazd z Zakopanego (po drodze zostawimy narciarzy na stoku). Przyjazd do Palenicy Białczańskiej, rozpoczęcie ok. 8 km wędrówki z przewodnikiem – przerwa przy Wodogrzmotach Mickiewicza. Morskie Oko (1 395 m n.p.m.), największe tatrzańskie jezioro. Czas wolny na relaks. Rozpoczęcie wędrówki powrotnej. Wyjazd z Palenicy, w drodze powrotnej Polana Głodówka – punkt widokowy. Kaplica na Jaszczurówce. Wieczorem przyjazd do Zakopanego. Góralska kolacja przy ognisku. Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Następnie udamy się na Krupówki gdzie będzie czas wolny na zakupy pamiątek/ lokalnych produktów / posiłek we własnym zakresie. Przejazd pod Wielką Krokiew – czas na zdjęcia. Powrót do miejsca rozpoczęcia wycieczki w późnych godzinach wieczornych.

 

Zapisy przy wpłacie zaliczki 190 zł.

CENA:

– 890 zł / os (w pokoju 2os.)

– 690 zł/ os – dzieci do lat 15 w pokoju z rodzicami lub dwojgiem opiekunów.

 

ZAKWATEROWANIE:

Nowy pensjonat posiadający: pokoje 1/2/3 osobowe lub pokoje rodzinne wszystkie z łazienkami, miejsce na ognisko, plac i salę zabaw dla dzieci, sala gier, restaurację, piękne widoki na góry, parking, Wi-Fi.

 

Cena obejmuje:

 •  Przejazd komfortowym autokarem lub busem w zależności od ilości chętnych w 2 strony,
 •  3 noclegi, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami, 
 •  wyżywienie: 3 x śniadania, 2x obiadokolację, w tym jedną połączoną z integracją uczestników przy góralskiej muzyce na żywo,
 • – góralski kulig z pieczeniem kiełbasek i muzyką (możliwość tańców i innych zabaw),
 •  opiekę pilota podczas całej wycieczki,
 •  ubezpieczenie NNW,
 •  podatek VAT,
 • – opłaty na TFG i TFP.

 

Cena nie obejmuje:

 • – biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • – licencjonowanego górskiego przewodnika lokalnego,
 • – pobyt w termach Bania (w przypadku wybrania stoku narciarskiego różnica zostanie zwrócona),
 • – opłat drogowych i parkingowych – za wszystko 150 zł/ dzieci 100 zł płatne pierwszego dnia
  w autokarze u pilota,
 • – wypożyczenie sprzętu narciarskiego i karnet na wyciąg narciarski (płatne indywidualnie),
 • – Wydatków własnych i dodatkowych posiłków.

 

Istnieje możliwość zabrania własnego sprzętu narciarskiego do autokaru.

 

170 zł  dopłata do pokoju jednoosobowego