fbpx

EGIPT/HURGHADA 15 – 22 stycznia 2022

2990 PLN

EGIPT/HURGHADA

15– 22 stycznia 2021

Cena 2990 zł

 

King Tut Aqua Park Beach Resort★★★★/ 7 noclegów z all inclusive
/lub hotel o podobnym albo wyższym standardzie/

OPIS:

Hotel King Tut Aqua Park Beach Resort jest świetnym wyborem w trakcie wypoczynku w Hurghadzie. Dzięki idealnemu połączeniu ceny, komfortu i wygody oferuje on nastrój oraz szeroką gamę udogodnień dla podróżnych. W hotelu znajdują się atrakcje dla dzieci, dlatego jest on przyjazny dla rodzin z dziećmi. Hotel wyposażony jest w centrum fitness z siłownią oraz salą do ćwiczeń.

LOKALIZACJA:

Dzięki bliskiemu położeniu najciekawszych miejsc, takich jak Coptic Cathedral of Saint Shenouda (1,9 km) i Mosque El Mina Masjid (2,8 km), goście obiektu King Tut Aqua Park Beach Resort mogą łatwo poznać jedne z najpopularniejszych atrakcji w Hurghadzie. W Hurghadzie znajduje się wiele restauracji z owocami morza. Popularne miejsca to na przykład Caribbean Bar, Starfish Restaurant i Grill & Chill Restaurant, które serwują świetne dania.

BASENY:

Znajduje się w ofercie hotelu.

POKOJE:

W skład wyposażenia pokoi w obiekcie King Tut Aqua Park Beach Resort wchodzi lodówka i klimatyzacja, a bezpłatne WiFi umożliwia łatwe połączenie się z Internetem.

PLAŻA:

Hotel posiada prywatną plażę.

 

OFERTA DLA DZIECI:

Dzieci do lat 11 zniżka – 590 zł

 

CENA ZAWIERA:

 • przelot na trasie WAW-EGIPT-WAW (z bagażem podręcznym 10 kg i rejestrowanym 23 kg)
 • testy na covid po przylocie do Egiptu i przed powrotem do Polski
 • transfery z/na lotnisko w Egipcie
 • zakwaterowanie w King Tut Aqua Park Beach Resort **** (7 dób noclegowych, z wyżywieniem all inclusive, zakwaterowanie w pokojach 2-os. typu Standard )
 • opiekę polskiego rezydenta
 • ubezpieczenie
 • składkę na TFG i TFP
 • podatek VAT

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • wycieczek fakultatywnych (do uzgodnienia na miejscu z rezydentem)
 • możliwość wykonania testu na covid przed powrotem do Polski 30 USD (negatywny wynik testu zwalnia z odbywania kwarantanny po powrocie do Polski)

 

 

PROPOZYCJE WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH (do uzgodnienia na miejscu z rezydentem):

 1. Klasztory Św. Antoniego i Św. Pawła cena 50 Euro/os

Wspaniała jednodniowa wycieczka. Start 4;00. Wycieczka rozpoczyna się od przejścia około 1200 schodów, które prowadzą do groty znajdującej się wysoko w górach. Święty Antoni spędził w niej 84 lata. Następnie zwiedzanie klasztoru i wielu ciekawych miejsc min: kościoły, źródło świętej wody, młyn, jadalnia i wiele innych.. W sklepiku można zakupić produkty wyrabiane na miejscu min; wina, miody, olejki, zioła, obrazy, różańce i wiele innych. Powrót do Hurghady około 19:00.

 

 1. Nurkowanie głębinowe – cena 60 Euro/os

To jedyna okazja, aby poznać i zobaczyć na własne oczy, podwodny świat Morza Czerwonego. Doświadczeni instruktorzy zadbają o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, nie musisz umieć pływać. Wystarczy w miarę dobra kondycja fizyczna, a z pewnością wraz z naszymi profesjonalnymi instruktorami uda Ci się zanurzyć się pod wodę. Nurkowanie Hurghada   dla początkujących jest wycieczką przeznaczoną dla osób, które nie mają certyfikatów nurkowych.

wyjazd : 07:30 ,powrót : 17:30

Program wycieczki :

To dwa zejścia pod wodę z instruktorem. Wycieczka rozpoczyna się wypłynięciem w morze w godzinach porannych. Krótkie szkolenie na łodzi w języku polskim. Dwa zanurzenia pod wodę w pełnym akwalungu z instruktorem, każde zanurzenie pod wodę trwa około 20 minut. Dodatkowo możliwość snurkowania, obiad na statku i napoje bezalkoholowe w cenie. Rafy koralowe i ryby na wyciągnięcie reki, dla zainteresowanych możliwość kursu nurkowego PADI

Podczas podróży do pierwszej rafy prowadzony jest instruktaż dotyczący poruszania się pod wodą, oddychania oraz jak porozumiewać się z instruktorem pod wodą. Po pierwszym nurkowaniu serwowany jest lunch oraz napój gazowany dla każdego uczestnika. Gdy statek jest zacumowany w pobliżu raf koralowych można snurkować, na statku dostępne są cały czas maski, rurki oraz płetwy.

Następnie rejs do drugiego przystanku

Napoje bezalkoholowe, ciepłe i zimne przez cały rejs.

Po posiłku czas wolny (1h), podczas którego można snorkować bez przewodnika.

 

 1. Super Safari – cena 45 Euro/os

Wyprawa na pustynię wschodnią – wyjazd jeepami w góry, przejażdżka quadami i spidercar`em – otwartym, czterokołowym samochodem terenowym. Wizyta w wiosce beduińskiej i możliwość skosztowania aromatyczniej herbaty i lekkich przekąsek, zapalenia fajki wodnej, później podróż na grzbiecie wielbłąda i wizyta w terrarium. Przygoda pełna smaków, aromatów, muzyki i fascynujących widoków.

Jedna z najlepszych i najciekawszych pustynnych wycieczek. Niezapomniana wyprawa, która na długo pozostanie w Twojej pamięci!! jeep safari – quady – wioska beduińska – wielbłądy – małe zoo – buggy- kolacja beduińska – koncert.

Wyjazd : 13:00, Powrót : 20:30

Program wycieczki:

Zbiórka w hotelu. Przejazd jeepami do Center Quad, 40 minutowa przejażdżka quadami.

Następnie godzinna, pełna emocji jazda jeepami.

Podczas naszej wyprawy zatrzymamy się 2 razy.

Podczas pierwszego przystanku będziecie Państwo mogli na własne oczy zobaczyć fatamorganę. Jest to dobra okazja na wykonanie niesamowitych zdjęć.

Drugi przystanek będzie okazją do zobaczenia panoramy pustynnej (wejście na górę, podziwianie panoramy, niezapomniana i super zabawa).

Dalsza jazda skierowana będzie do wioski beduińskiej. Tam czekać na nas będzie słynna beduińska herbatka, woda .

Polskojęzyczny przewodnik opowie o życiu Beduinów, ich kulturze, obyczajach, pustyni oraz o religii.

Następnie nasz przewodnik zaprezentuje Państwu dom, w którym wyrabia się dywany, ręcznie kopaną studnię oraz meczet. Przyjrzymy się także jak wyrabia się beduiński chleb (oczywiście przez beduinkę) oraz naczynia z gliny.

Po skosztowaniu świeżego chlebka, czeka na nas przejażdżka na wielbłądach.

Zobaczymy także:

małe zoo ( jeleń, struś, kozy, barany, osioł, koń)

dom ptaków. Zamieszkują tam  sokół , orzeł , papugi oraz wiele, wiele innych.

dom lisów.

Przejażdżka małymi samochodzikami typu buggy.

Następnie oglądamy zachód słońca.

Po zachodzie słońca, czeka na nas kolacja przy romantycznym świetle oraz muzyce.

(kolacja w formie szwedzkiego stołu + owoce + napój gazowany).

Nie zabraknie także pustynnych występów. Swoje zmysłowe ruchy prezentować będą tancerki brzucha oraz występ fakira i tanura ( derwisz ) . W trakcie występów można będzie oczywiście wypić beduińską herbatkę .Powrót do hotelu jeepami

 

 1. City Tour cena 15,00 Euro/os

Orientacyjny czas trwania wycieczki: 13:00-19:00

Program wycieczki:

Przejazd do centrum miasta, panorama Hurghady oglądana z nadmorskiej promenady. Odwiedzimy też nową Marinę krótki odpoczynek w kawiarni. Następnie wizyta na targu rybnym oraz w największym meczecie w Hurghadzie (możliwość wejścia do środka). Później przejedziemy do najstarszej dzielnicy miasta Dahar, gdzie zwiedzimy Kościół Koptyjski. W ramach wycieczki odwiedzimy perfumerię oraz sklep z pamiątkami. Powrót do hoteli w godzinach wieczornych.

Cena zawiera

 • Transfer
 • Opiekę polskojęzycznego pilota
 • Port tzw. Nowa Marina
 • Relaks w lokalnej kafejce
 • Dahar – najstarsza dzielnica miasta
 • Meczet, Kościół Koptyjski

 

 1. Giftun-  cena 40,00 Euro/os

Obowiązkowy punkt dla miłośników pływania z maską i amatorów kąpieli słonecznych. Wypłynięcie z portu na rejs z przystankami na podziwianie wspaniałych raf koralowych. Możliwość snurkowania, relaksacyjna atmosfera i lunch na pokładzie statku – prawdziwie wakacyjny klimat.

 • Snurkowanie na pełnym morzu na dwóch różnych rafach koralowych
 • Relaks na piaszczystej plaży na Wyspie Giftun

 

 

Warunki płatności:

przy zapisie 500 zł zaliczki/os.

 

 

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Biurze w Zamościu ul. Gminna 43

w poniedziałki od 11 do 16

oraz pod nr tel.: 722 155 510 lub 601 149 267