fbpx

Częstochowa – Leśniów – Gidle 10 – 11 października 2020

260 PLN

PIELGRZYMKA

CZĘSTOCHOWA – JASNA GÓRA – GIDLE – LEŚNIÓW

 

TERMIN: 10-11 października 2020

 

Cena: 260 zł


Dzień 1 10.10.2020 – sobota: Wyjazd z Zamościa z parkingu przy ul. Partyzantów (naprzeciw Urzędu Wojewódzkiego) o godz. 6.00. Przejazd do Gidel. Sanktuarium to słynie z licznych uzdrowień.  Z historią tego miejsca można się zapoznać klikają w ten link: https://gidle.dominikanie.pl/sanktuarium/figurka-mb/  Spotkanie z przewodnikiem, msza święta. Czas wolny. Dalszy przejazd do Leśniowa. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Czas wolny. Przejazd do Częstochowy. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Przejście na Jasną Górę. Czas wolny na prywatne nawiedzenie sanktuarium. Uczestnictwo w Apelu Jasnogórskim. Indywidualny powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 2 11.10.2020 – niedziela: Godz. 5.30 dla chętnych możliwość uczestnictwa w Godzinkach o Niepokalanym Poczęciu NMP przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej – Królowej Polski i w porannej mszy św. o godz. 6. Śniadanie w hotelu o godz. 8.30 a następnie wykwaterowanie. Przejazd na teren sanktuarium. Czas wolny na prywatną modlitwę i zakupy pamiątek. Uczestnictwo we Mszy Św. sprawowanej na Jasnej Górze. O godz. 16 wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Zamościa w godzinach późnowieczornych.

Cena zawiera: Transport nowoczesnym autokarem, ubezpieczenie, jeden nocleg w hotelu w pokojach 2,3 i 4 osobowych. W pokoju: tv i czajnik, śniadanie, obiadokolacja, miejscowi przewodnicy i ofiara na sanktuarium w Gidlach i Leśniowie, opłaty drogowe i parkingowe.

Cena zawiera podatek VAT i składkę na TFG.

Zapisy przy wpłacie zaliczki 100 zł

 

Wyjazd o charakterze pielgrzymkowym. Oferta ma charakter komercyjny.

Program jest ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Biurze w Zamościu ul. Gminna 43

poniedziałek, wtorek, czwartek w godz. od 10 do 16

 

oraz pod nr tel.: 722 155 510 lub 601 149 267

 

Niniejszy program jest autorski i jest własnością intelektualną Biura Turystyczno-Pielgrzymkowego ICHTIS. W celu jego wykorzystania należy się skontaktować 

z Biurem Turystyczno-Pielgrzymkowym ICHTIS: pielgrzymki.zamosc@wp.pl