PIELGRZYMKA – Częstochowa – Jasna Góra – Gidle – Leśniów – 28 – 29 marca 2020

260 zł

PIELGRZYMKA

CZĘSTOCHOWA – JASNA GÓRA – GIDLE – LEŚNIÓW

 

TERMIN: 28-29 marca 2019

 

Cena: 260 zł


Dzień 1 28.03.2020 – sobota: Wyjazd z Zamościa z parkingu przy ul. Partyzantów (naprzeciw Urzędu Wojewódzkiego) o godz. 6.00. Przejazd do Gidel. Sanktuarium to słynie z licznych uzdrowień.  Z historią tego miejsca można się zapoznać klikają w ten link: https://gidle.dominikanie.pl/sanktuarium/figurka-mb/  Spotkanie z przewodnikiem, msza święta. Czas wolny. Dalszy przejazd do Leśniowa. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Czas wolny. Przejazd do Częstochowy. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Przejście na Jasną Górę. Czas wolny na prywatne nawiedzenie sanktuarium. Uczestnictwo w Apelu Jasnogórskim. Indywidualny powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 2 29.03.2020 – niedziela: Godz. 5.30 dla chętnych możliwość uczestnictwa w Godzinkach o Niepokalanym Poczęciu NMP przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej – Królowej Polski i w porannej mszy św. o godz. 6. Śniadanie w hotelu o godz. 8.30 a następnie wykwaterowanie. Przejazd na teren sanktuarium. Czas wolny na prywatną modlitwę i zakupy pamiątek. Uczestnictwo we Mszy Św. sprawowanej na Jasnej Górze. O godz. 16 wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Zamościa w godzinach późnowieczornych.  

Cena zawiera: Transport nowoczesnym autokarem, ubezpieczenie, jeden nocleg w hotelu w pokojach 2,3 i 4 osobowych. W pokoju: tv i czajnik, śniadanie, obiadokolacja, miejscowi przewodnicy i ofiara na sanktuarium w Gidlach i Leśniowie, opłaty drogowe i parkingowe.  

 

Zapisy przy wpłacie zaliczki 60 zł

 

Wyjazd o charakterze pielgrzymkowym. Oferta nie ma charakteru komercyjnego.

Program jest ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Katolickim Radiu Zamość (ul. Zamoyskiego 1 w Zamościu) – dział promocji i reklamy,

w Tomaszowie Lub. w sklepiku z dewocjonaliami przy parafii NSPJ

oraz pod nr tel.: 722 155 510