fbpx

BARCELONA – MONTSERRAT – GENUA – BEZIERS – GIRONA – MONAKO – WERONA 03-10 września 2022

1570 PLN + 470 euro

HISZPANIA, FRANCJA I WŁOCHY

BARCELONA – MONTSERRAT – GENUA – BEZIERS –GIRONA – MONAKO – WERONA

 

TERMIN: 3-10 WRZEŚNIA 2022

 

CENA: 1570 zł + 470 Euro

 

Program imprezy


Dzień 1

Zbiórka uczestników wyjazdu na parkingu przy PZU (ul. Partyzantów) w Zamościu o godzinie 01.00, pakowanie bagaży do autokaru. Wyjazd w kierunku Włoch przez Czechy i Austrię. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do GENUI, Zwiedzanie: gotycka katedra San Lorenzo, dom Krzysztofa Kolumba, Piazza del Ferrari z teatrem San Carlo i Palazzo Ducale, via Garibaldi z eleganckimi pałacami. Przejazd do hotelu na wybrzeżu Liguryjskim. Zakwaterowanie, obiadokolacja nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Przejazd przez Lazurowe Wybrzeże we Francji. BEZIERS krótkie zwiedzanie miasta, m.in.: kościół Św. Magdaleny oraz XV wieczna Bazylika Św. Afrodyzjana. Przejazd w okolice hiszpańskiego Lloret de Mar. Zakwaterowanie w hotelu nad Morzem Śródziemnym. Następnie obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Przejazd do Sanktuarium w MONTSERRAT. Na zboczach masywu górskiego, znajduje się klasztor Benedyktynów, który w części zwiedzimy oraz Sanktuarium Czarnej Madonny z Montserrat – najświętsze miejsce dla Katalończyków. W Sanktuarium Msza Święta. Następnie powrót do hotelu. Czas wolny na odpoczynek nad morzem. Wieczorem – obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie. Przejazd do BARCELONY. W programie zwiedzania: Rambla – jedna z najbardziej turystycznych ulic miasta; katedra Sagrada Familia, Barrio Gothico – średniowieczna dzielnica z katedrą Św. Eulalii oraz Ratuszem; Parc de la Ciutadella; Casa Mila. Po zakończeniu zwiedzania, czas wolny na zakup pamiątek. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

Śniadanie. Przejazd do GIRONY krótkie zwiedzanie miasteczka. Przejazd do MONAKO. Zwiedzanie: m. in.: Pałac Grimaldich, katedra z Grobowcem Księżnej Grace. Przejazd na nocleg. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie WERONY – miasta Romeo i Julii. Zwiedzanie miasta: między innymi romańska katedra Santa Maria Marticolare i kościół św. Anastazji, słynny balkon, z którego Julia rozmawiała z Romeo. Następnie przejazd do hotelu w okolicach Udine we Włoszech. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8:

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski przez Włochy, Austrię i Czechy. Przyjazd do Zamościa w późnych godzinach nocnych.

 

Zapisy przy wpłacie zaliczki 170euro.

Pozostała kwota do 10 sieprpnia 2022

ZAKWATEROWANIE:

8 noclegów w hotelach **/***, pokoje 2/3 osobowe, z pełnym węzłem sanitarnym

 

Cena obejmuje:

Transport komfortowym autokarem (barek, WC, CVC, klimatyzacja), 7 noclegów w hotelach **/***– pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami, wyżywienie: 7 śniadań i 7 obiadokolacji, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW i KL.

Cena nie obejmuje:

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników, opłat drogowych za autostrady i parkingi oraz za system słuchawkowy – 70 euro – płatne u pilota w autokarze  pierwszego dnia wycieczki. Wydatków własnych, kosztów rezygnacji, napojów do obiadokolacji – płatne indywidualnie.

 

200 euro  dopłata do pokoju jednoosobowego

Zapisów można dokonywać poprzez:

zgłoszenie przez formularz na stronie internetowej https://pielgrzymki-ichtis.pl,

w Biurze w Zamościu ul. Gminna 43

w poniedziałki w godz. od 11 do 16

oraz pod nr tel.: 722 155 510 lub 601 149 267