fbpx

ICHTIS

KILKA SŁÓW O NAS

Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe „ICHTIS”

Jesteśmy Biurem Turystyczno-Pielgrzymkowym z powodzeniem działającym na rynku od marca 2016 roku. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych (parafie, zakłady pracy, szkoły, ruchy, stowarzyszenia religijne).

 Posiadamy wpis do rejestru Organizatorów Turystyki woj. lubelskiego: 300 

 Nasi Klienci są ubezpieczeni w firmie ERGO działającą w Polsce, mającą główną siedzibę przy ul. Chmielnej 101/102 w Gdańsku.

Ubezpieczyciel udzielił nam gwarancji ubezpieczeniowej w związku z działalnością wykonywaną przez organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych nr G/2021/2001410 (numer umowy gwarancji ubezpieczeniowej). Oznacza to, że nasi Klienci są prawnie chronieni podczas podróży a w razie potrzeby, zostaną bezpiecznie sprowadzeni do kraju bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

W zakładce menu po naciśnięciu przycisku KONTAKT można pobrać nasze dane kontaktowe oraz numery kont w wersji do wydruku. Natomiast w zakładce OFERTA znajdują się szczegółowe informacje dotyczące zaplanowanych wyjazdów.

zachęcamy do zapoznania się z ofertą pielgrzymek i wycieczek zamieszczoną na naszej stronie i Facebooku oraz do uczestnictwa w naszych wyjazdach.

"Moją główną intencją byłą intencja dziękczynna (...) Moja siostra dwa lata temu zachorowała na nowotwór (...) to też dało mi potrzebę modlitwy, potrzebę rozwoju duchowego. Wszystko się dobrze skończyło, siostra wróciła do zdrowia"

Anna z Zamościa

"Pielgrzymkę do Ziemi Świętej wspominam bardzo serdecznie, poznałam mnóstwo wspaniałych osób, wspaniałe miejsca. Będąc teraz w kościele, słuchając Ewangelii, kazań, inaczej to przeżywam. Wrażenia są niesamowite"

Wisława z Lubaczowa

"Odczucia i wrażenia po pielgrzymce do Ziemi Świętej trudno wyrazić słowami. To trzeba zobaczyć, przeżyć, doświadczyć, dotknąć i większe wrażenie robi teraz czytana Ewangelia, kiedy ma się w pamięci to co się widziało. To jest tak zwana Piąta Ewangelia."

ks. Witold Mikulski

"Zawsze wybieram ofetrę, która jest formą pielgrzymki, bo nie jest to czas stracony, ponieważ oprócz walorów turystycznych, zawsze cenię sobie czas spędzony na modlitwie. Mam wtedy więcej czasu, nie jestem związana z pracą, mogę spokojnie przemyśleć sobie wszystko."

Maria z Tomaszowa

"W Medjugorie doświadczyłam czegoś niesamowitego. Na dole przy kościele przy figurze Matki Bożej poczułam zapach róż. Rozejrzałam się, żadnych róż nie było. I ten sam zapach na Górze Objawień. Tam też nie było żadnych róż, same kamienie. Dotarło wtedy do mnie, że to był zapach Matki Bożej."

Alina z Wożuczyna

"Wraz z mężem i córką udaliśmy się na pielgrzymkę do Wilna, aby tam u stóp Matki Bożej Ostrobramskiej prosić o dar potomstwa. Bardzo długo staraliśmy się o drugie dziecko, ale niestety Pan Bóg wtedy miał dla nas inne plany. Po powrocie z pielgrzymki, po niedługim czasie okazało się, że jestem w ciąży - dziecko rozwija się prawidłowo. Po pięciu latach od tego wydarzenia wybraliśmy się całą rodziną, już we czwórkę, aby dziękować Maryi za otrzymany Cud Nowego Życia"

Ewa

" To były piękne dni polecam podróże z Ichtis"

Maria ze Zwierzyńca

"Witam, czy ktoś z pielgrzymów przywiózł może proszek z Groty Mlecznej i mógłby się okruszyną podzielić? Nie mogę mieć dzieci, leczymy się z mężem od 2,5 roku i nic...Usłyszałam o tej grocie parę dni temu na rekolekcjach w naszej parafii w Lubyczy Królewskiej. Nie stać nas na pielgrzymkę dlatego szukam wszystkimi innymi sposobami. (...)

(...) Szczęść Boże, to znowu ja, osoba, która nie mogła mieć dzieci, nie miała pieniędzy i możliwości pojechania do Groty Mlecznej. Dzięki takim pielgrzymkom i dobrym ludziom, którzy przywożą innym ten cudowny proszek, jest zawsze nadzieja. Ja go dostałam (...) i dziękuję Maryi, że wysłuchała mojej prośby, bo jestem w 4 miesiącu ciąży. Niemożliwe staje się możliwe, tylko trzeba wierzyć i trwać...."

Anna z Lubyczy Królewskiej

"Moją pierwszą pielgrzymkę z Duszpasterstwem Pielgrzymkowym ICHTIS odbyłam w czerwcu do Medjugorie. W sercu wiozłam intencję o dar potomstwa dla syna i synowej, którzy mimo długoletnich starań, nie mieli dzieci. Po powrocie z Chorwacji, zapisaliśmy się we trójkę na kolejną pielgrzymkę, tym razem w sierpniu do Budapesztu, żeby wspólnie prosić Matkę Bożą o dziecko.
I na dwa tygodnie przed planowanym wyjazdem otrzymuję wiadomość, że zostanę babcią. Ta pielgrzymka, była już dla mnie pielgrzymką dziękczynną."

Joanna z Zamościa

"W styczniu tego roku byłam na pielgrzymce mojego życia w Ziemi Świętej. Moją główną intencją była modlitwa o dar potomstwa dla brata i bratowej. Szczególnie polecałam ich w Grocie Mlecznej w Betlejem. Po powrocie do domu, po kilku miesiącach okazało się, że jestem w ciąży i że moja bratowa również spodziewa się dziecka. Teraz czekamy aż nasze dzieci trochę podrosną, aby móc udać się na chociaż krótką pielgrzymkę, która będzie dziękczynną za dar potomstwa."

Zosia