Szlakiem Sanktuariów Maryjnych – Lourdes i La Salette – 09 – 18 lipiec 2019

990 zł + 410 Euro

Kategoria:

Opis

Pielgrzymka do Lourdes i La Salette

Padwa – Carcassone – Lourdes –

Awinion –La Salette –

Madonna della Corona

Termin: 09 – 18 lipca 2019

Cena : 990 zł + 410 Euro

Dzień 1 Zbiórka uczestników pielgrzymki na parkingu przy PZU (przy ul. Partyzantów) w Zamościu. Wyjazd z Zamościa o godz. 04.00. Przejazd na Mszę Świętą do Łagiewnik. Ciąg dalszy przejazdu na nocleg tranzytowy w okolice Brna w Czechach. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2 Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na austriacki Kahlenberg. Msza Święta. Czas wolny. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicach Treviso we Włoszech. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3 Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na Mszę Świętą do Padwy. Zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, czas wolny. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu na wybrzeżu Liguryjskim nad morzem.

Dzień 4 Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Carcassonne – wspaniale ufortyfikowanego miasta ze średniowieczną twierdzą. Następnie przejazd do Lourdes. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Po obiadokolacji udział w procesji różańcowej ze świecami. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 5 Poranna Msza Święta w Grocie Massabielskiej. Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu, zwiedzanie Lourdes. Wysłuchanie historii związanej z tym miejscem i objawieniami Matki Bożej. Czas wolny na indywidualne modlitwy lub spacer po Lourdes. Wieczorem udział w uroczystej procesji ze świecami. Obiadokolacja
i nocleg.

Dzień 6 Poranna Msza w Grocie Massabielskiej. Powrót do hotelu na śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Awinionu. Zwiedzanie miasta: Most, Park Roches des Doms, Katedra Notre Dame, Pałac Papieski, Wieża Zegarowa, Ratusz Miejski. Przejazd do hotelu w okolicach Grenoble. Zakwaterowanie, obiadokolacja
i nocleg.

Dzień 7 Śniadanie. Po śniadaniu przejazd w Alpy Izerskie do La Salette – Sanktuarium Madonny Płaczącej – zwiedzanie Sanktuarium i wysłuchanie historii o powstaniu miejsca. Msza Święta. Następnie czas wolny na indywidualny spacer po alpejskich dróżkach (możliwość odprawienia Drogi Krzyżowej). Przejazd na nocleg w okolice Turynu we Włoszech. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8 Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Następnie przejazd do Sanktuarium Madonna della Corona w Spiazzi, położonego w górach na zboczu góry Baldo. Msza Święta. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolice Treviso. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9 Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na Mszę Św. do Treviso. Przejazd przez Austrię na nocleg tranzytowy w Czechach. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 10 Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w powrotną drogę do Polski. Po drodze, Msza Św. w Łagiewnikach. Przyjazd do Zamościa w godzinach nocnych.

Cena zawiera: transport autokarem klasy LUX, 9 noclegów w hotelach **/***, pokoje 2/3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie (9 śniadań i 9 obiadokolacji), ubezpieczenie, usługi pilota i przewodnika.

Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat drogowych, opłat za parkingi oraz za system słuchawkowy – 70 euro

Zapisy przy wpłacie zaliczki 160 Euro

Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane są w Katolickim Radiu Zamość w Zamościu przy ul. Zamoyskiego 1 oraz pod nr tel. 722 155 510, jak też poprzez wypełnienie formularza w zakładce „zapisy” na bieżącej stronie internetowej.

Wyjazd o charakterze pielgrzymkowym.

Program pielgrzymki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Każdego dnia: Msza św., Godzinki, Różaniec i Koronka do Bożego Miłosierdzia.