Pielgrzymka do Pragi – 19 – 21 lipiec 2019

330 zł + 100 Euro

Kategoria:

Opis

PIELGRZYMKA DO PRAGI

PRAGA – ŁAGIEWNIKI –

SKALNE MIASTO – WADOWICE

TERMIN: 19 – 21 lipca 2019

Cena: 330 PLN + 100 EUR

Dzień 1.

O godz. 5:00 – wyjazd z Zamościa ( parking przy ul. Partyzantów – dawne PZU) i przejazd do Pragi. Po drodze, Msza Święta w Łagiewnikach. Przyjazd do Pragi w godzinach popołudniowych. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie miasta – Vacławskie Namesti – aleja z ciekawą zabudową secesyjną; rynek staromiejski, ratusz, zabytkowy Zegar Orloj, kościół Marii Panny przed Tynem, kościół św. Mikołaja. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2.

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Pragi: Mała Strana z Hradczanami, klasztor na Strachowie z piękną barokową biblioteką, Plac Loretański z Loretą, Zamek Praski – Hrad, od którego cała dzielnica wzięła swoją nazwę: zabudowania Kancelarii Prezydenckiej, katedra św. Wita, Pałac Królewski, bazylika św. Jerzego. Następnie przejście do mostu Karola, czas wolny. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3.

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Skalnego Miasta w Czechach. Spacer po górach przy masywie górskim Ardspach. Następnie przejazd do Wadowic, rodzinnego miasta Św. Jana Pawła II. Msza Św. w miejscowym kościele. Krótki spacer po mieście, czas wolny. Przejazd do Zamościa – powrót w godzinach nocnych.

Program jest ramowy; kolejność zwiedzania ustala przewodnik.

Cena obejmuje: transport autokarem o wysokim standardzie /klimatyzacja, WC, barek, video/, 2 noclegi w hotelu *** w pokojach 2/3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opłaty parkingowe i drogowe, ubezpieczenie NNW i KL oraz opiekę pilota.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usług miejscowych przewodników oraz systemu audio Tour Guide – 30 euro (płatne w autokarze w dniu wyjazdu).

Zapisy na pielgrzymkę przy wpłacie zaliczki 100 Euro;

Zapisy przyjmowane są w Katolickim Radiu Zamość przy ul. Zamoyskiego 1 w Zamościu oraz poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej a także pod nr tel. 722 155 510

Wyjazd o charakterze pielgrzymkowym. Oferta nie ma charakteru komercyjnego.

Każdego dnia Msza św. i inne modlitwy. Podczas pielgrzymki duchowa opieka kapłana.