Zapraszamy na Facebooka
DUSZPASTERSTWO PIELGRZYMKOWE DIECEZJI ZAMOJSKO-LUBACZOWSKIEJ
  1. STRONA GŁÓWNA
  2. PIELGRZYMKI
  3. KONTAKT
  4. GALERIA
IZRAEL - TEL AVIV 21-27.01.2017
BOŚNIA I HERCEGOWINA - MEDJUGORIE 19-23.10.2016
AUSTRIA - WIEDEŃ 14-16.10.2016
IZRAEL - TEL-AVIV 21-28.09.2016
WŁOCHY - RZYM 19-27.08.2016
WĘGRY - BUDAPESZT 5-7.08.2016
BOŚNIA I HERCEGOWINA - MEDJUGORIE 20-26.06.2016
UKRAINA - LWÓW 14.05.2016
LITWA - WILNO 7-10.05.2016










Duszpasterstwo Pielgrzymkowe Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
ul. Zamoyskiego 1, 22-400 Zamość, Tel: 722 155 510, pielgrzymki.zamosc@wp.pl
Strony zaprzyjaźnione: diecezja.zamojskolubaczowska.pl radiozamosc.pl parafiawozuczyn.cba.pl wdo.zamojskolubaczowska.pl